Bestuur

Limbra Cat Club


Limburg-Brabant Cattery Club

Maak kennis met de bestuursleden van de LCC

Voorzitter Limbra Cat Club:


Esther Vijfvinkel


voorzitter@limbracatclub.nl


esther@limbracatclub.nl


Secretaris & Stamboekvoorzitter:


Ineke Blokker


secretaris@limbracatclub.nl


ineke@limbracatclub.nl


Penningmeester & Leden administratie:


Mervin Munnecom


penningmeester@limbracatclub.nl


mervin@limbracatclub.nl



Bestuurslid & Erelid:


Wim Caelen


wim@limbracatclub.nl




Bestuurslid & Stamboeksecretaris:


Alma Hendriks


alma@limbracatclub.nl




Bestuurslid:


Rudy Daniëls


rudy@limbracatclub.nl





Bestuurslid & Notuliste:


Katja van Rossum


katja@limbracatclub.nl






Onze Ere-leden


Zoals vele verenigingen kent ook onze verenigng een aantal Ere-leden.


Dit zijn leden die zich op een buitengewone manier hebben ingezet voor het wel en wee van onze vereniging.


Wij stellen deze even aan u voor:


Dick Eindhoven, mede oprichter











Yvonne Eindhoven, mede oprichtster











Wil Curvers, mede oprichter












Wim Caelen, sinds 2000 bestuurslid