Bestuur

Limbra Cat Club


Limburg-Brabant Cattery Club

Maak kennis met de bestuursleden van de LCC

Voorzitter Limbra Cat Club & Stamboekvoorzitter:


Esther Vijfvinkel


voorzitter@limbracatclub.nl


esther@limbracatclub.nl


Secretaris & Ledenadministratie:


Katja van Rossum


secretaris@limbracatclub.nl


Katja@limbracatclub.nl


Penningmeester & Stamboeksecretaris:


Alma Hendriks


penningmeester@limbracatclub.nl


alma@limbracatclub.nl


Algemeen Bestuurslid & Erelid:


Wim Caelen


wim@limbracatclub.nl




Algemeen Bestuurslid


Rudy Daniëls


rudy@limbracatclub.nl




Algemeen Bestuurslid:


Petra van Leeuwen


petra@limbracatclub.nl





Algemeen Bestuurslid:


John Kessels


john@limbracatclub.nl






Onze Ere-leden


Zoals vele verenigingen kent ook onze verenigng een aantal Ere-leden.


Dit zijn leden die zich op een buitengewone manier hebben ingezet voor het wel en wee van onze vereniging.


Wij stellen deze even aan u voor:


Dick Eindhoven, mede oprichter











Yvonne Eindhoven, mede oprichtster











Wil Curvers, mede oprichter












Wim Caelen, sinds 2000 bestuurslid