Bestuur

Limbra Cat Club

 

Limburg-Brabant Cattery Club

Maak kennis met de bestuursleden van de LCC

Voorzitter:

 

Esther Vijfvinkel

 

voorzitter@limbracatclub.nl

 

esther@limbracatclub.nl

 

 

 

Secretaris:

 

Ineke Blokker

 

secretaris@limbracatclub.nl

 

ineke@limbracatclub.nl

 

 

 

Penningmeester:

 

Angela Wisselo

 

penningmeester@limbracatclub.nl

 

angela@limbracatclub.nl

 

 

 

Algemeen lid:

 

Wim Caelen

 

wim@limbracatclub.nl

 

 

 

 

Algemeen lid:

 

Mervin Munnekom

 

mervin@limbracatclub.nl

 

 

 

 

Algemeen lid:

 

Alma Hendriks

 

alma@limbracatclub.nl

 

Onze Ere-leden

 

Zoals vele verenigingen kent ook onze verenigng een aantal Ere-leden.

 

Dit zijn leden die zich op een buitengewone manier hebben ingezet voor het wel en wee van onze vereniging.

 

Wij stellen deze even aan u voor:

 

Dick Eindhoven, mede oprichter.

 

Ivonne Eindhoven, mede oprichtster.

 

Wil Curvers, mede oprichter.

 

Deze pagina is geoptimaliseerd voor IE10. Copyright LCC 2017.